• تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱
  • همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴
  • ساعات کاری : 08:00 - 20:00
  • دفتر کار : تهران، بلوار دلاوران، سی متری اول شرقی، پلاک ۱۴۷

برش شيشه و آينه

برش شیشه و آینه
ما می توانیم شیشه ها را طبق جدیدترین طرح ها و شکل های موجود در بازار برش دهیم.در این فرآیند سطحی از شیشه که باید برش داده شود ابتدا علامت گذاری می شود بدین طریق هنگامی که یک فشار جزئی به قسمت علامت گذاری شده وارد می کنیم شیشه با ظرافت برش داده می شود.
1.انتخاب یک آینه بریده نشده
برای انجام این کار ابتدا یک آینه برش نخورده را طبق سایز مورد نیاز مشتری تهیه می کنیم زیرا آینه های برش خورده دارای شکاف ها و لب پریدگی های زیادی هستند در نتیجه کار نهایی آن گونه که باید در نمی آید.آینه هایی که تهیه می کنیم از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.
2.تمیز کردن و خشک کردن مرتب آینه
ما از شیشه پاک کن های مناسب یا پارچه های میکروفیبر برای پاک کردن سطح آینه استفاده می کنیم.تمیز کردن سطح آینه بسیار حائز اهمیت است زیرا حتی کوچک ترین لکه نیز می تواند در عمل علامت گذاری اختلال ایجاد کند.پس از تمیز کردن سطح آینه با شیشه پاک کن مناسب آن را کاملا خشک می کنیم تا عمل برش آینه راحتتر صورت گیرد.
3.قرار دادن پوشش محافظ بر روی آینه
به دلیل این که در طول عمل علامت گذاری و برش آینه امکان دارد خرده شیشه به چشم وارد شود بر روی آینه پوشش محافظی قرار می دهیم و از دستکش های محافظ نیز استفاده می کنیم.

علامت گذاری آینه
1.انتخاب ابزار علامت گذاری مناسب شیشه
بیشتر ابزارهای علامت گذاری شیشه در انتهای خود از یک چرخ برنده برخوردار هستند ما از کوچکترین نوع این ابزارها را انتخاب می کنیم زیرا سایز بزرگ آن ها برای کارهایی که مستلزم رعایت جزئیات هستند مناسب نمی باشند.به علاوه این ابزارها از استحکام و کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشند.
2.انتخاب ابزار متناسب با طراحی مورد نظر
برخی از ابزارهای برش مخصوص خطوط مستقیم و برخی مخصوص خطوط منحنی هستند.ما ابزاری را که با طراحی مورد نظر شما همخوانی دارد انتخاب می کنیم.
3.اندازه گیری و علامت گذاری خطوط برش
برای این که کار برش با دقت انجام شود و برش دقیقا از روی خطوط علامت گذاری شده صورت گیرد از وسیله ای مانند مداد شمعی سفید برای برجسته کردن خطوط استفاده می کنیم.
4.قرار دادن ابزار اندازه گیری در قسمت ابتدایی خط برش
ما آینه را بر روی یک سطح سفت و عاری از هرگونه آلودگی قرار می دهیم سپس ابزار علامت گذاری را به صورت عمودی در دست گرفته و از ابتدای خط برش علامت گذاری می کنیم.
5.اعمال فشار
برای این که مطمئن شویم عمل برش به درستی صورت گرفته است باید صدای غیژ غیژ مانندی به گوش برسد که این صدا ناشی از فشاری است که در حین برش به شیشه وارد می کنیم.
6.علامت گذاری خطوط باقی مانده
باید تا زمانی که آینه برش زده با طرح مورد نظر فراهم شود به عمل علامت گذاری ادامه بدهیم.

شکاف آینه
1.استفاده از دست برای شکافتن آینه های کوچک از روی خطوط علامت گذاری شده
روش های زیادی برای شکافتن آینه وجود دارد.ما برای آینه های کوچک از دست استفاده می کنیم.وقتی که آینه کوچک باشد آن را با دو دست گرفته و انگشت شست را بر روی اولین خط علامت گذاری شده قرار می دهیم سپس با اندکی فشار به صورت همزمان آینه را می شکافیم.
2.شکافتن خطوط علامت گذاری شده بزرگتر با اعمال فشار بر روی یک سطح صاف
در چنین شرایطی آینه را بر روی یک سطح صاف و نرم قرار می دهیم و با استفاده از دست قسمت های علامت گذاری شده را فشار می دهیم.
3.برش شیشه در امتداد خطوط علامت گذاری شده با انبر دست
هنگامی که شکافتن شیشه با دست امکان پذیر نباشد یا سایز آن بزرگ باشد از انبر دست استفاده می کنیم بدین طریق که گیره بالایی انبر دست باید هر دو طرف خطوط علامت گذاری شده را در حدود 1.3cm در برگیرد.
5.استفاده از انبر دست و سطح ارتجاعی برای برش خطوط منحنی
برای برش آینه هایی که با خطوط منحنی علامت گذاری شده اند باید آن ها را روی سطحی مانند اسفنج یا مقوا قرار دهیم.اگر انحنای خطوط علامت گذاری شده زیاد نباشد با وارد کردن فشار به آینه به راحتی شکافته می شود

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس ، به عنوان بهترین شیشه بری در تهران ، بعد از 30 سال کسب تجربه تخصصی توانسته سطح کیفی محصولات و خدمات خود را بسیار افزایش دهد.

این روند کاری باعث رضایت کامل مشتریان از خدمات ما شده است. و در حال حاضر بیش از 1845 پروژه برش شیشه و برش آینه را به اتمام رسانده ایم که همه مشتریان از خدمات ما راضی بوده اند.

شیشه و آینه ناطقی گلس با بکارگیری از پرسنل و تکنسین های متخصص به همراه جدیدترین دستگاه های روز اروپا با سرمایه گذاری بسیار هنگفت در بخش تجهیزات توانسته دقت برش شیشه و آینه و اجرای پروژه های خود را به نحو چشمگیری بالا ببرد همین امر سبب شد تا اعتبار بسیار زیادی را در بین هم صنف های خود بدست آوریم

همچنین در کنار کیفیت بالای محصولات، سرعت چرخه تولید و فرایند آماده سازی و اجرای گروه ناطقی گلس بسیاری از مشتریان ما را خوشنود نگاه داشته است.

نمونه کارهای اجرا شده آینه برنز

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید