تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱   همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴  

آینه طلایی

آینه طلایی

آینه طلایی

آینه طلایی یکی از انواع آینه هایی است که در فضای ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال امروزه آینه طلایی فقط یک گزینه برای ساختمان ها و ویلا های لوکس در مناطق شمالی شهر نیست. بلکه گزینه ای برای هر چه زیبا تر شدن فضای داخلی هر ساختمانی در هر قسمتی از شهر است.

آینه ها به ساختمان روح می بخشند. روحی که انعکاس دهنده نور و زیبایی است. بنابراین نقش و اهمیت آینه ها در زیبایی ظاهری منازل و اماکن مختلف تا جایی است که نمی توان منکر آن بود. و در همین راستا امروزه می توان نقش آینه طلایی در دکوراسیون داخلی محیط را نقشی مهم و خاص به شمار آورد.

چرا آینه طلایی را انتخاب کنیم؟

ما معیار های متعددی را برای انتخاب هر یک از ابزار ها و لوازم مورد نیاز در ساختمان ها خواهیم داشت. معیار هایی که بر اساس نیاز و سلیقه افراد متفاوت است. اما بر اساس هر یک از معیار های زیبایی، آینه طلایی متفاوت ترین گزینه به شمار می رود.

آینه طلایی نمایی زیبا و جذاب را در فضا منعکس می نماید. آینه ها باید متناسب با محیطی که در آن تعبیه می گردند، انتخاب شوند. محیطی که تمامی ویژگی های لازم  برای پذیرش آینه را داشته باشد.

بر اساس متد های موثر در زیبا سازی محیط، امروزه آینه ها ابزاری کاملا ویژه محسوب می گردند. در نتیجه انتخاب آن ها برای هر فضایی، انتخابی منحصر به فرد خواهد بود.

قیمت آینه طلایی در مقایسه با دیگر انواع آینه ها کمی متفاوت است. چرا که مواد اولیه مورد نیاز در آماده سازی و ساخت آینه طلایی، با دیگر مواد در یک سطح قیمت قرار نمی گیرد.

تولید شیشه طرح دار درب ورودی

ساخت درب شیشه ای طرح دار

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط مجموعه ناطقی گلس 

مجموعه صنایع ناطقی گلس امروزه با در اختیار گرفتن ابزار های کاربردی و به کار گیری نیرو هایی مجرب و کاربلد در حوزه ساخت آینه های دکوراتیو و تزئینی ، توانسته ایجاد کننده موجی جدید در طراحی و ایده پردازی های محیط باشد.ناطقی گلس تولید کننده آینه های طلایی دکوراتیو است که این آینه ها کاربردهای زیادی در زیبا سازی محیط های مسکونی و تجاری و اجرای دکوراسیون شیک و منحصر به فرد دارند.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید

نمونه کارهای شیشه طرح دار درب ورودی

تولید آِینه طلایی
خرید آینه طلایی

تاثیر آینه طلایی در دکوراسیون داخلی

هر چیزی می تواند نقش خود را در دکوراسیون داشته باشد. یکی از مهم ترین عناصر تشکیل دهنده زیبایی و نما در ساختمان ها، آینه ها هستند. آماده سازی و نصب آینه طلایی در مجموعه ناطقی گلس با استفاده از متد های روز جهان و بر اساس ایده پردازی هایی کاملا منحصر به فرد شکل می گیرد.

خوب است بدانید که سالیان درازی است که ما در صنعت ساخت آینه های تزئینی و دکوراتیو  فعالیت می کنیم و هدف ما در این مسیر، ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان بوده است. ما تضمین می کنیم که آینه های دکوراتیو طلایی ما ، گزینه ای مناسب برای تزئین خانه و محل کارتان است و کیفیت این آینه ها بسیار بالا ست. در فروشگاه ما انواع مختلفی از این آینه ها وجود دارد.

تیم ما  آماده خدمات رسانی به مشتریان است و در صورت نیاز، ارائه دهنده خدمات دکوراسیون نیز می باشند. ما در راه اندازی و نصب این آینه ها در هر مکانی به شما کمک می کنیم.

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

ناطقی گلس یکی از سرآمد ترین مجموعه ها در حوزه تولید و ساخت انواع آینه دکوراتیو در کشور می باشد. آماده سازی و نصب آینه طلایی یکی از مهم ترین فعالیت هایی است که در مرکز ناطقی گلس با قدرت و کیفیت در جریان می باشد.

امروزه ناطقی گلس با نگاهی به پیشرفت ها و متد های موجود در حوزه ساخت و نصب آینه طلایی، ابزار هایی کارآمد برای رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان به کار گرفته است. استفاده از نقشه ها و ایده های ناب برای ساخت آینه های متنوع، از مهم ترین این موارد به شمار می روند.

پیج اینستاگرام صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس