تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱   همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴  

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی به عنوان یک نمونه از آینه های کاملا جذاب و لوکس شناخته می شود. استفاده اصولی از آینه قطعا می تواند تاثیرگذاری بسزایی بر زیبایی یک محیط داشته باشد. تاثیرگذاریی که به صورت کلی از آن با عنوان معماری داخلی ساختمان یاد می شود.

آینه مسی یک نمونه کاملا متفاوت و جذاب از آینه محسوب می گردد. این آینه بهترین کیفیت را دارا می باشد و قیمت آن نیز به واسطه همین کیفیت و زیبایی تعیین می گردد. ساخت و نصب آینه کاملا مرتبط با نیاز و هدف مشتریان خواهد بود.

نکته مهمی که می توان به آن اشاره کرد، عدم محدودیت در ساخت و نصب آینه مسی به عنوان یک آینه دکوراتیو لوکس می باشد. این آینه می تواند با ایده پردازی های سازنده، در ابعاد و اشکال متنوعی ساخته شود. در نتیجه موضوع مهمی که می توان به آن اشاره کرد، تنوع بسیار بالا در زمینه نصب آینه مسی است.

تولید آینه مسی

ساخت آینه مسی

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط مجموعه ناطقی گلس 

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید

نمونه کارهای آینه مسی

ساخت بهترین نمونه آینه مسی

ساخت بهترین نمونه از آینه مسی در مجموعه ناطقی گلس و تضمین کیفیت و زیبایی این آینه موضوعی است که باید به آن اشاره نمود. آینه ها تنها بازتاب دهنده چهره یک شخص نیستند. کاربرد و ویژگی های یک آینه موضوعی است که فراتر از بازتاب چهره خواهد بود.

معماری در ایران و در زمان های گذشته از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است، چرا که با نگاهی به ساختمان ها و بناهای تاریخی می توان به این امر پی برد. به صورت کلی امروزه هر یک از بخش های موجود در صنعت معماری نگاهی متفاوت به آینه و کاربرد های آن در این صنعت دارند.

هر فضا و هر محیط با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود می تواند پذیرا یکی از اشکال تعریف شده برای آینه مسی باشد. متراژ محیط و فضا خانه از جمله مواردی است که در این امر اثرگذار خواهد بود.

امروزه تاثیر یک آینه هم چون آینه مسی می تواند به خوبی احساس گردد. در نتیجه هر یک از مشتریان و متقاضیان می توانند به منظور دریافت بهترین و کامل ترین پارامتر های توضیحی، با کارشناسان و مشاورین مجموعه ناطقی گلس در استان تهران ارتباط برقرار نمایند.

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

مجموعه ناطقی گلس از جمله نمایندگان حرفه ای کشور در حوزه ساخت و نصب آینه مسی می باشند. این مجموعه تولید کننده  آینه های مسی در استان تهران است ، و با در اختیار گرفتن ابزار های کاربردی و به کار گیری نیرو هایی مجرب و کاربلد توانسته در زمینه طراحی و تولید آینه مسی در بین هم صنف های خود پیشتاز باشد.

این مجموعه به دلیل دارا بودن سابقه ای طولانی در حوزه تولید، و با کسب تجربه تخصصی توانسته سطح کیفی محصولات و خدمات خود را بسیار افزایش دهد، که این روند کاری باعث رضایت کامل مشتریان از خدمات ما شده است.

همچنین در کنار کیفیت بالای محصولات، سرعت چرخه تولید و فرایند آماده سازی و اجرای گروه ناطقی گلس باعث خشنودی مشتریان ما شده است.

پیج اینستاگرام صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس