• تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱
  • همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴
  • ساعات کاری : 08:00 - 20:00
  • دفتر کار : تهران، بلوار دلاوران، سی متری اول شرقی، پلاک ۱۴۷

درب شيشه اي طرح دار

  • خانه
  • /
  • درب شيشه اي طرح دار

شیشه های طرح دار و دارای الگو: شیشه های تزئینی

شیشه های طرح دار و دارای الگو، جزو دستۀ شیشه های تزئینی محسوب می شوند. سطح شیشه هایی که طرح دار هستند، دارای الگو های متفاوتی است. این طرح ها وقتی که شیشه در حالت مذاب است، به آن اضافه می شوند. این الگو ها ممکن است برش، نقش و نگار و یا چین خوردگی باشند. شیشه تاریک، یکی از این شیشه ها است که سطح آن مات و تیره است. به همین دلیل، نور را کاهش داده و وسعت دید را افزایش می دهد. دکوراسیون شیشه ای، با انواع مختلفی از این شیشه ها صورت می گیرد. بعضی از این شیشه های تزئینی، مات هستند و نوردهی کمی دارند اما بعضی دیگر، شفاف و روشن هستند. توصیه می کنیم برای دکوراسیون خانه یا محل کار، از شیشه های تزئینی و طرح دار استفاده کنید.

شیشه های طرح دار، استفاده های دیگری نیز دارند. مثلا می توانید از آن ها در وان حمام، توالت، اتاق ها، درهای کابینت، مناطق نور گیر و قفسه ها استفاده کنید. این شیشه ها در خصوصی سازی خانه نیز کاربرد دارند. به عنوان مثال می توانید از شیشه های مات برای پنجره ها یا در ها استفاده کنید.یکی از خدمات صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس تولید و طراحی درب شیشه ایی طرح دار می باشد.

خوب است بدانید که سالیان درازی است که ما در صنعت شیشه سازی فعالیت می کنیم و هدف ما در این مسیر، ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان بوده است. ما تضمین می کنیم که درب شیشه ای طرح دارد، گزینه ای مناسب برای تزئین خانه و محل کارتان است. کیفیت این شیشه ها بسیار بالا بوده و در بعضی موارد، نشکن هستند. در فروشگاه ما، انواع مختلفی از این شیشه ها وجود دارد.

تیم ما، آماده خدمات رسانی به مشتریان است و در صورت نیاز، ارائه دهنده خدمات دکوراسیون نیز می باشند. ما در راه اندازی و نصب این شیشه ها در هر مکانی، به شما کمک می کنیم.

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس بعد از 30 سال کسب تجربه تخصصی توانسته سطح کیفی محصولات و خدمات خود را بسیار افزایش دهد، این روند کاری باعث رضایت کامل مشتریان از خدمات ما شده است. و در حال حاضر بیش از 1845 پروژه آینه برنز را به اتمام رسانده اییم که همه مشتریان از خدمات ما راضی بوده اند.

شیشه و آینه ناطقی گلس با بکارگیری از پرسنل و تکنسین های متخصص به همراه جدیدترین دستگاه های روز اروپا با سرمایه گذاری بسیار هنگفت در بخش تجهیزات توانسته دقت برش و حکاکی و اجرای پروژه های خود را به نحو چشمگیری بالا ببرد همین امر سبب شد تا اعتبار بسیار زیادی را در بین هم صنف های خود بدست آوریم

همچنین در کنار کیفیت بالای محصولات، سرعت چرخه تولید و فرایند آماده سازی و اجرای گروه ناطقی گلس بسیاری از مشتریان ما را خوشنود نگاه داشته است.

پیج اینستاگرام صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس

نمونه کارهای اجرا شده آینه برنز

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید