تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱   همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴  

آینه پازلی و جورچین

  • خانه
  • /
  • آینه پازلی و جورچین
آینه پازلی

آینه پازلی

آینه پازلی از انواع آینه های دکوراتیو محسوب می شود. این آینه به دلیل زیبایی خاص و جلوه ویژه ای که برای محیط به ارمغان می آورد ، در بسیاری از ساختمان های مسکونی و حتی اداری به عنوان یک گزینه منحصر به فرد برای زیبا سازی محیط شناخته می شود.

آینه پازلی یکی از اقسام و انواع آینه های تزئینی است. آینه ای که عموما با ایده پردازی های یک مجموعه ساخته می شود و در ایران از تقاضا بالایی نیز برخوردار است.

آینه پازلی معمولا در ساختمان های مسکونی بیش ترین استفاده را دارد ، اما نصب این آینه در هر محیطی به عنوان یک آینه تزئینی، میتواند زیبایی خاصی را به محبط القا کند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که آینه پازلی رنگ بندی این نوع از آینه است. آینه پازلی در رنگ بندی هایی از جمله :

  • آینه پازلی برنزی
  • آینه پازلی طلایی
  • آینه پازلی نقره ای
  • آینه پازلی دودی

آماده می گردد و نصب هر یک از رنگ بندی های آن در ساختمان وابسته به نظر مشتریان است.

تولید آینه پازلی و جورچین

ساخت آینه پازلی و جورچین

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط مجموعه ناطقی گلس 

مجموعه صنایع ناطقی گلس امروزه با در اختیار گرفتن ابزار های کاربردی و به کار گیری نیرو هایی مجرب و کاربلد در حوزه تولید آینه دکوراتیو ، توانسته ایجاد کننده موجی جدید در طراحی و ایده پردازی های محیط باشد.ناطقی گلس تولید کننده انواع آینه های پازلی و آینه های جورچین در رنگها و طرح های متفاوت است که این آینه ها کاربردهای زیادی در زیبا سازی محیط های مسکونی و تجاری و اجرای دکوراسیون شیک و منحصر به فرد دارند.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید

نمونه کارهای آینه پازلی و جورچین

قیمت آینه پازلی
خرید آینه پازلی

قیمت آینه پازلی

از آنجا که آینه های دکوراتیو پازلی مدل ها و طراحی بسیار زیاد و متفاوتی دارد ، قیمت آینه پازلی بر اساس نوع و سبک و شکل آینه تعیین میشود

در صورتیکه طرح خاصی برای آینه پازلی در نظر دارید و یا تصویری از آینه دکوراتیو پازلی که مد نظرتان است دارید ، میتوانید طرح مورد نظرخود را برای ناطقی گلس ارسال کنید . کارشناسان ما پس از بررسی و برآورد هزینه ، شما را از قیمت آینه پازلی مورد نظرتان آگاه خواهند کرد.

 

اهمیت استفاده از آینه درساختمان چیست؟

اهمیت استفاده از آینه در ساختمان به سال های دوری باز می گردد. سال هایی که علم معماری برخلاف امروزه کاملا سنتی بوده و در آن دوران اهمیت شیشه و آینه در یک ساختمان به خوبی قابل لمس بوده است.

آینه پازلی از مجموع آینه های تزئینی است که در ساختمان ها با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های مورد نیاز آن فضا اجرا و نصب می گردد. آینه تنها بازتابی برای تصویر یک انسان نیست. بلکه این محصول ویژه، بازتاب دهنده نور و اجسام یک محیط بوده و نقش مهمی را در زیبایی هر چه بیشتر فضا خواهد داشت.

 

آینه ها از اصلی ترین اجزای یک ساختمان به شمار می روند. در گذشته های دور نیز آینه ها مانند امروزه جنبه های معماری داشتند و این موضوع بیان کننده اهمیت آینه در ساختمان ها است. با جدی تر شدن فضا معماری ایرانی، نمونه ها و طرح هایی مانند آینه پازلی روی کار آمد. نمونه هایی که به فراخور نیاز مهندسین، استفاده از آن رایج شد.

امروزه با نگاهی به اهمیت آینه ها از جمله آینه پازلی می توان معیار های مهمی برای انتخاب آن برای یک ساختمان در نظر گرفت. آینه ها از عناصر جذابیت بخش یک ساختمان هستند. عنصری که با تلفیق شکل و نور ایجاد می گردد و بازتاب دهنده یک احساس متفاوت در چهارچوبی به نام ساختمان است.

 

بهترین آینه های دکوراتیو برای ساختمان ها کدام اند؟

آینه پازلی به عنوان یک آینه کاملا مدرن و تزئینی شناخته می شود و می توان آن را در ردیف بهترین انواع آینه های دکوراتیو قرار داد.

صنایع ناطقی گلس با اجرای ایده هایی ناب و منحصر به فرد در حوزه آینه و شیشه، به عنوان یک مجموعه حرفه ای در ایران شناخته می شود.

امروزه صنایع ناطقی گلس به واسطه در پیش گرفتن طرح هایی کاملا متفاوت، به یک مجموعه پیشگام در حوزه اجرا و نصب انواع آینه پازلی و آینه های تزئینی در کشور تبدیل گردیده است.

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

مجموعه ناطقی گلس در استان تهران از جمله نخستین مجموعه های فعال در بخش اجرا و نصب انواع آینه های دکوراتیو در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی بوده است. ساخت و نصب آینه پازلی یکی از مهمترین تخصص های مجموعه ناطقی گلس است که به واسطه دارا بودن نیرو هایی حاذق و هنرمند، در تولید آن تبحر بسیار زیادی دارد.

پیج اینستاگرام صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس