• تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱
  • همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴
  • ساعات کاری : 08:00 - 20:00
  • دفتر کار : تهران، بلوار دلاوران، سی متری اول شرقی، پلاک ۱۴۷

آينه دودي

آینه دودی

ترکیب این آینه از قلع،مس،نقره و دیگر مواد شیمیایی است که دارای رنگ دودی است ، موارد استفاده این نوع آینه بسیار زیاد است،این نوع آینه ها می تواند در اتاق خواب ، اتاق مهمان ، راه روها مورد استفاده قرار گیرد ، کیفیت ساخت این محصول بسیار بالا بوده و از بهترین دستگاه های روز اروپا در برش خواهد خورد که جزو بهترین دستگاه های امروز ایتالیا می باشد که شما آن را فقط در صنایع شییشه و آینه ناطقی گلس یافت خواهید کرد.

کیفیت آینه دودی صنایع ناطقی گلس

این آینه از جنس شیشه و می باشد و سمت پشتی آن اندود دارد و روکش شده است،به دلیل تابش نور به این نوع آینه ها بازتاب بسیار زیبایی را خواهید دید، آینه های دودی را می توانید برای زیباتر کردن تخت خواب،کمد،ویترین های چوبی استفاده نماید
جموعه ناطقی گلس متعهد خواهد شد که در صورت وجود آینه ای مشابه کیفیت و دقت برش بالاتر با قیمت پایین تر، اختلاف قیمت را به مشتری بازگرداند. علاوه بر این تمامی آینه های این شرکت با دقت و ظرافتی خاص طراحی و ساخته شده اند که این امر در کیفیت آینه های این شرکت تاثیر زیادی دارد.

مزایای آینه دودی

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند صنایع شیشه و اینه ناطقی گلس را از دیگر رقبا مستثنا سازد مثلا توجه داشته باشید که کیفیت جنس هر نوع آینه دودی می تواند متفاوت باشد که بستگی به خیلی عوامل دارد همانند (کشور سازنده ،تبحر نصاب، دقت دستگاه برش و حکاکی، در تعیین قیمت این محصول می تواند تاثیر بسزایی بگذارد.

ناطقی گلس دارای آرشیو کامل انواع شیشه و آینه در انبار خود است که اورجینال بودن این محصولات را تضمین می دهد.

چرا سفارش خود را به ناطقی گلس بسپارید ؟

صنایع شیشه و آینه ناطقی گلس بعد از 30 سال کسب تجربه تخصصی توانسته سطح کیفی محصولات و خدمات خود را بسیار افزایش دهد، این روند کاری باعث رضایت کامل مشتریان از خدمات ما شده است. و در حال حاضر بیش از 1845 پروژه آینه برنز را به اتمام رسانده اییم که همه مشتریان از خدمات ما راضی بوده اند.

شیشه و آینه ناطقی گلس با بکارگیری از پرسنل و تکنسین های متخصص به همراه جدیدترین دستگاه های روز اروپا با سرمایه گذاری بسیار هنگفت در بخش تجهیزات توانسته دقت برش و حکاکی و اجرای پروژه های خود را به نحو چشمگیری بالا ببرد همین امر سبب شد تا اعتبار بسیار زیادی را در بین هم صنف های خود بدست آوریم

همچنین در کنار کیفیت بالای محصولات، سرعت چرخه تولید و فرایند آماده سازی و اجرای گروه ناطقی گلس بسیاری از مشتریان ما را خوشنود نگاه داشته است.

نمونه کارهای اجرا شده آینه دودی

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

کارشناسان فروش ما محصولات را به شما معرفی خواهند کرد

طراحان ما به شما کمک خواهند کرد فقط کافیست تماس بگیرید