• تلفن تماس : ۰۲۱-۷۷۴۴۸۵۵۱
  • همراه : ۰۹۱۲۲۹۳۶۲۳۴
  • ساعات کاری : 08:00 - 20:00
  • دفتر کار : تهران، بلوار دلاوران، سی متری اول شرقی، پلاک ۱۴۷

نوشتن روي شيشه و آينه

  • خانه
  • /
  • نوشتن روي شيشه و آينه

نحوه خوشنویسی بر روی آینه ها
برای خوشنویسی بر روی آینه ها، نکات مربوطه در این مقاله بخوانید. این مورد درخواستی بوده و یکی از موضوعات مهم است. در طول سال، بسیاری از خوشنویسان برجسته از ما آموزش نحوه خوشنویسی بر روی آینه ها را درخواست کردند. این آموزش بسیار ساده می باشد و به راحتی قابل فهم است. تکنیک هایی که بیان می کنیم، تنها چندین روش برای خوشنویسی بر روی آینه ها هستند. از آن جا که جوهر به راحتی پاک می شود، می توانید به راحتی خوشنویسی بر روی آینه ها را شروع کنید و نیازی به آینه های دیگر برای تمرین ندارید.
مرحله اول: از طرح مورد علاقه خود برای خوشنویسی استفاده کنید. همچنین سعی کنید از فونت های مشابه به طرح خود استفاده کنید.
مرحله دوم: خوشنویسی نیازمند اندازه گیری های دقیق است. می توانید از خط کش برای این اندازه گیری ها استفاده کنید. شروع و پایان هر خط را علامت بزنید.
مرحله سوم: خطوط مستقیمی را در ابتدای هر لبه رسم کنید. توصیه می کنیم از نوار ها برای انجام این کار استفاده کنید. البته می توانید به طور مستقیم این خط ها را رسم کنید. از یک رنگ روشن مثل سفید برای خط چین خوشنویسی استفاده کنید. با خط چین کردن قبل از خوشنویسی، دقت کارتان بیشتر می شود.
مرحله چهارم: قطعه ای از کاغذ سفت یا مقوا را در عرض آینه خود قرار دهید و خطی رسم کنید. از این روش برای مشخص کردن بخش مرکزی خوشنویسی استفاده کنید. می توانید علاوه بر این کاغذ یا مقوا، از خط کش نیز استفاده کنید.
مرحله پنجم: اکنون، وقت نوشتن و خوشنویسی است. می توانید از ماژیک های سفید، طلایی، سیاه و سفید، آبی و آبی روشن استفاده کنید. با استفاده از قالب ها و نقاط مرزی، می توانید به خوبی خوشنویسی را شروع کنید. به نقاط پایانی و شروع دقت کنید تا متن خود را به خوبی بر روی آینه بنویسید.
مرحله آخر: پس از خوشنویسی، نوار یا هر چیز ثابت کننده را به آرامی بردارید و از یک حوله نرم به جای آن استفاده کنید.
امیدواریم از این راهنمای کوتاه لذت برده باشید. در صورت اتمام کار، نظرات خود را برای ما ارسال کنید.